O sklepie

Drogi Internauto,

 

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że zainteresowała Cię nasza oferta. Tutaj możesz dowiedzieć się czegoś więcej o nas.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu komputerowego między innymi: laptopów, komputerów stacjonarnych, tabletów, smartphone'ów, podzespołów komputerowych oraz akcesoriów.

Staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów. Elastyczne podejście nie pozwala nam na pozostawienie Klientów z nierozwiązanym problemem, dlatego przed zakupem możesz skorzystać z naszej porady lub opinii na temat oferowanych produktów. Dążymy do tego aby Klient był w pełni zadowolony z dokonanych zakupów.

Słuchamy naszych klientów i wszelkie ich uwagi oraz wskazówki są dla nas szczególnie cenne, możesz podzielić się nimi z nami w każdej chwili, dzięki temu kierunek naszego rozwoju będzie zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów.

 

DOSTĘPNOŚĆ I GWARANCJA

W sprzedaży posiadamy produkty dostępne w magazynach lub u dystrybutora, dzięki temu kupiony produkt możemy wysłać jak najszybciej do Klienta. Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe, nigdy nie używane i pochodzą z legalnych źródeł, od producentów lub dystrybutorów. Dzięki temu masz pewność, że na zakupiony produkt dostępna jest gwarancja i nie będzie problemów z jej realizacją.

 

Gorąco zachęcamy do poznania naszej firmy i dokonywania zakupów. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, poniżej znajdują się dane, z których możesz skorzystać, aby nawiązać z nami kontakt.

 

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i bardzo cenimy sobie uwagi naszych Klientów.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. Każdy może zwrócić się do nas z nurtującym problem lub pytaniem, a my postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i pomożemy w doborze odpowiedniego produktu.

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.

Zapraszamy do Współpracy

 

IT PROFI

ul. Książkowa 9C/105

03-134 Warszawa

tel. 503 15 16 01

e-mail contact [małpa] itprofi.pl

ING BANK ŚLĄSKI S.A.

NR KONTA: 42 1050 1937 1000 0090 6020 8486

SWIFT: INGBPLPW

Copyright

Copyright ©2015 by IT Profi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie